Hakkımızda


HAKKIMIZDA

PÜRKAY, 1978 yılından günümüze yurt çapında ve uluslararası alanda edindiği deneyimlerle, farklı sektörlerin büyük ihtiyacı olan epoksi ve poliüretan esaslı zemin boyası ve kaplaması üretimi yapmaktadır.

“Kimya hayatın bir parçasıdır" sloganından yola çıkarak, Avrupa kalite normlarına uygun ARGE Laboratuarında konusunda uzman kimyager ve analiz yetkinliğine sahip destek kadrosu ile günümüz dünyasındaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ürünlerini sürekli geliştirmekte ve yenilikçi bir anlayış ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Endüstriyel alanda kolay temizlenebilme ve tozsuz ortam sağlama özellikleri nedeniyle tercih edilien poliüretan ve epoksi zemin kaplama ürünleri, hastanelerde anti-bakteriyel ve hijyenik olması sebebiyle yaygın olarak kullanılırlar. Ofis ve büro gibi yerlerde dekoratif olma özelliği ve düşük bakım maliyeti ile ön plana çıkarken, showroom ve mağazalarda yaratıcı tasarım modelleri ile müşterilere daha cazip alan seçenekleri sunmaktadır.

PÜRKAY zemin kaplama malzemelerinin yüksek kalitesi; ARGE laboratuarındaki inovatif yaklaşım, kaliteli hammadde seçimi, teknolojik üretim alt yapısı ve üretim sırasındaki düzenli süreç kontrollerinin kayıt altına alınması sonucunda ortaya çıkmaktadır.

PÜRKAY, yılların getirdiği saha deneyimi ve nitelikli uygulama ekiplerinin katkısı ile, standart ve özel uygulamalarla zemin kaplama ve boyama sistemleri hakkında müşterilerine sunduğu danışmanlık hizmeti ve kurduğu sonuç odaklı iletişim modeli sayesinde sahadaki lider kuruluşlardan biri olmanın gururunu yaşamaktadır.

Hedefleri doğrultusunda, gerçekleştirdiği ve gerçekleştireceği işlerde teknolojik gereksinimleri yakından takip etmekte olan PÜRKAY, günümüz teknolojisi ile müşterilerine doğru ürünü, en doğru uygulama ile sunmaya önem vermektedir.

VİZYON & MİSYON

PÜRKAY olarak, kalite ve ürün güvenliğinden taviz vermeden, çalışanları ve iş ortaklarıyla uyumlu, yeniliklere ve değişimlere açık, ulusal ve uluslararası kalite standartlarında ve doğaya saygılı ürün üretme felsefesinde vizyonumuz, yenilikçi yaklaşımlarla değer yaratmak, bu değerlerle ülke ve dünyagenelinde örnek model bir kuruluş haline gelmektir.

İşe başlama sürecinden uygulama sonuna kadar geçen her bir aşamada iş ve ürünlerde işlevsellik, dayanıklılık, performans ve kaliteyi yakalama PÜRKAY’ın ana misyonudur.

KALİTE POLİTİKAMIZ

PÜRKAY olarak, müşteri ve çalışan memnuniyetini ön planda tutarak, etkin AR-GE ve sertifikasyon çalışmalarımız ve teknolojik gelişime uyum gösteren yeniliklere açık yaklaşımımızla üretim yapmak ve mevcut ürün kalitemizi artırmak temel kalite politikamızdır.

İnsana ve doğaya saygı prensibinden ödün vermeyen hizmet sunma yaklaşımı ve bilginin geliştiren gücü çalışma prensiplerimizin ana temasını oluşturmaktadır.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda özel ve sürdürülebilir ürünler ortaya koymak, teknik destek ve satış sonrasında güven veren hizmetler ile müşteri memnuniyetini sağlamak en önemli hedefimizdir.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.